מה זה הקפאת שומן ומהם היתרונות?

הקפאת שומן

מה זה הקפאת שומן ומהם היתרונות?

עודפי שומן יכולים להיות מאוד מתסכלים ואין ספק, שזוהי בעיה מאוד נפוצה. אז מה אפשר לעשות לגבי זה? פה תוכלו לקרוא על הפתרון החדש והיעיל: הקפאת שומן.

בעיית השומן

תרבות השפע של ימינו היא בעלת יתרונות רבים, אבל חיסרון אחד גדול: בעיית השמנה, שהופכת למגפה כלל עולמית, שלא פוסחת גם על ישראל. עובדה זו, יחד עם מודל היופי הרזה, מובילים ביחד לעיסוק רב במראה של כל אחד מאתנו עם דגש גדול על מימדים גופניים וכך אנו מוצאים את עצמנו בין הפטיש לסדן: השפע והרצון להיראות רזים וחטובים. הבשורה הטובה היא, שיש לכך פתרון!

קשת האפשרויות

למעשה, יש מגוון רחב של אפשרויות כדי להגיע למראה הרצוי. האפשרות המוכרת ביותר היא דיאטה. אמנם דיאטה עם ליווי מקצועי יכולה להיות מאוד בריאה, אבל קשה להתמיד בה ולכן גם מי שמצליח לרדת במשקל, מתקשה לשמור על ההצלחה לאורך זמן. כמו כן, יש גם אפשרויות ניתוחיות כמו ניתוח לקיצור קיבה, טבעת וכדומה, אבל לא כל אחד מתאים לניתוחים אלו וגם הם דורשים שינוי באורח החיים.

כמו כן, יש גם אפשרויות יותר קוסמטיות כדוגמת ניתוח להסרת שומן. ניתוח כזה, בדומה לכל ניתוח אחר, הוא בעל סיכונים רבים ואין להקל בכך ראש! אם כן, האפשרות החדשה והיעילה היא הקפאת שומן, שאיננה הליך כירורגי והיא מבצעת שינוי דרסטי וקבוע.

מהי הקפאת שומן?

מדבור על טיפול פשוט, שאורך 70 דקות. הטיפול הוא נקודתי באמצעות הקפאה של תאי השומן באותו איזור בגוף. חשוב להבין, שכמות תאי השומן בגוף היא קבועה ולא משתנה. מה שמשתנה, הוא הנפח שלהם. ההקפאה מורידה את טמפרטורת תאי השומן המטופלים לכ-7- מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו, תאי השומן מתים ולכן מספרם יורד. כך, גם אם תאי השומן גדלים, יש כמות קטנה יותר שלהם. אם כן, הקפאת שומן היא אחת הדרכים היעילות והמהירות ביותר להגיע לתוצאה הרצויה ולמראה גוף מושלם בלי להמתין להתפתחותו של תהליך ובלי לעבור הליכים כירורגיים ופולשניים.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.