הצרת היקפים בשיטה לא פולשנית

הצרת היקפים

הצרת היקפים בשיטה לא פולשנית

דיאטה ופעילות גופנית הן אמנם חלק חיוני בקיום אורח חיים בריא, אך תוצאותיהן עשויות להיות איטיות ולא מספקות. קיימות כיום שיטות חדשות המאפשרות לכם לזכות בגוף חלומותיכם במהרה, על ידי הורדת סנטימטרים בהיקפים באופן לא פולשני וללא כאבים!

מדוע הצרת היקפים נחוצה?

בעולם המודרני יש דגש רב על אסתטיקה ומראה חיצוני, כך שאין זה מפליא כי אנשים רבים מוצאים עצמם במרדף אחר הגוף המושלם. עם זאת, רבים מהם חשים תסכול מאחר והם משקיעים את כל כולם וקוצרים מעט, שכן פעילות גופנית אינה תמיד יכולה להשיג את התוצאות הרצויות. אם בעבר הדרך "להתערב" במצב כללה לעבור תחת סכין המנתחים ולקחת סיכון בריאותי מסוים, הרי שכיום ניתן לעשות זאת באופן לא פולשני, המאפשר ליהנות מתוצאות נפלאות ללא המתנה וללא כאבים.

כיצד עובד טיפול הצרת היקפים?

הטיפול מתבצע על אזורים בעייתיים כגון הבטן, ישבן, ירכיים, זרועות ועוד, לפי הצורך הספציפי כמובן. הוא מתבסס על המסת השומן באמצעות קרני לייזר אשר פועלות על הרקמות השומניות, מבלי לפגוע ברקמות הסמוכות, באזור הגוף המסוים אותו מעוניינים להצר. פעולה זו גורמת, מלבד המסת השומן, לעלייה בחילוף החומרים כמו גם בקצב מחזור הדם. משך הטיפול הוא בין 30-60 דקות, תלוי באזור הגוף בו מטפלים, והוא אינו מצריך כל מאמץ מצד המטופל.

התאוששות מהטיפול

הטיפול עשוי לגרום לתחושה של עקצוצים וחום באזור הגוף המטופל, אך הוא לחלוטין נטול כאבים, ואף עשוי להיות נעים עבור חלק מהמטופלים. על אף תחושת החום, כוויות או צלקות אינן אפשריות כתוצאה מהטיפול, והוא אינו מצריך זמן התאוששות, כך שניתן לחזור ממנו ישירות לשגרת היום.

תוצאות הטיפול

ניתן להבחין בתוצאות הצרת היקפים כבר לאחר הטיפול הראשון, אך לרב נחוצה סדרת טיפולים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות ולירידה משמעותית יותר. מספר הטיפולים משתנה בהתאם לאזור הגוף עליו בוחרים לעבוד, ולפי הצרכים האינדיבידואליים של המטופל. תוצאות הטיפול אינן זמניות, והן נשמרות בתנאי שאין עליה במשקל, אשר גוררת איתה בהתאמה גם עליה בהיקפים. שילוב בין תזונה נכונה ובריאה, פעילות גופנית באופן תדיר והצרת היקפים באופן לא פולשני – ישיג את התוצאות המרשימות והאופטימליות.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.