הפופולאריות של ניתוחים פלסטיים בחיפה

httpwww.alonim-cosmetics.co.il הפופולאריות של ניתוחים פלסטיים בחיפה

הפופולאריות של ניתוחים פלסטיים בחיפה

בעשורים האחרונים אנו עדים לעלייה בפופולאריות של ניתוחים פלסטיים בחיפה ובערים נוספות בישראל. על הסיבות לביקוש הגובר ועל אפשרויות הניתוח השונות – תוכלו לקרוא במאמר הבא.

 

ראשית, חשוב לדעת שכאשר מדברים על ניתוחים פלסטיים בחיפה, או בכל מקום אחר, הכוונה היא לרוב להתערבות כירורגית אשר מיועדת לשנות את המראה או הגודל של איברים מסוימים, וזאת לצרכים רפואיים, אסתטיים או שניהם יחדיו. כך לדוגמא, ניתוח פלסטי המיועד לצרכים אסתטיים בלבד יכול להיות שאיבת שומן, ניתוח אף, הקטנת חזה וכדומה כאשר המטרה היא להעניק למטופל מראה נאה יותר בהתאם לשאיפותיו ולחזות הטבעיות שהולמת אותו. לעומת זאת, ניתוח פלסטי לצורך רפואי נדרש לטיפול באזורי גוף שנפגמו והתעוותו, למשל עקב חבלה, ניתוח, כוויה או תאונה. כאמור, ישנם גם ניתוחים המשלבים הן את הפן הרפואי והן את הפן האסתטי כמו למשל הגדלת חזה, התורמת לשיפור המראה החיצוני מצד אחד, ולהקטנת העומס על הגב העליון מאידך.

 

צמיחת הפופולאריות של ניתוחים פלסטיים

למעשה, רופאים החלו לבצע ניתוחים פלסטיים כבר לפני כמאתיים שנה, אך עקב מגבלות של הבנה, מכשור, טכניקות וטכנולוגית הם נותרו נדירים יחסית. התחום קיבל דחיפה משמעותיות במאה העשרים לאחר מלחמות העולם, כאשר היה צורך בביצוע שחזורים של איברים בחיילים שנפצעו. דחיפה זו תרמה להגדלת הידע המצוי ברשות הרופאים ולהבנה טובה יותר של היכולת לשנות את מראה הגוף. לאחר מכן, במחצית השנייה של המאה העשרים חלה קפיצה בפופולאריות של הניתוחים הפלסטיים בקרב הציבור הכללי, והחלו לבצע ניתוחים באזורים שונים של הגוף ובפרט באזור הצוואר, הגפיים, האגן, הבטן, הפנים והחזה. הסיבות לפופולאריות הגוברת הינן רבות ומגוונת, ובעיקר קשורות בעלייה באיכות החיים בעולם המערבי, מגמות שונות של אסתטיקה ויופי המושלות בכיפה, וכן חידושים ופיתוחים משמעותיים בטכנולוגיות העומדות לרשות הרופאים ולמען המטופלים.

 

היכן אפשר לעבור ניתוחים פלסטיים בחיפה

בהיותה אחת הערים הגדולות והמבוססות בארץ, גם בחיפה קיים ביקוש גבוה לניתוחים פלסטיים המבוצעים במוסדות שונים על ידי מומחים לכירורגיה פלסטית. דוגמא נאה לכך מהווה ד"ר מנאר קעואר המבצע ניתוחים פרטיים בבתי החולים אסותא ואלישע, וכמו כן מקבל מטופלים במרפאה השוכנת בקניון סיטי שבבירת הצפון. ד"ר קעואר הוא רופא בכיר ומרכז תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל במרכז הרפואי "מאיר", כפר סבא, ומלבד בחיפה מקבל מטופלים גם בנצרת ומבצע ניתוחים פרטיים במרכז שי ברמת גן וב- TLV בתל אביב. בין היתר, ד"ר קעואר אמון על מתיחת בטן, מתיחת זרועות, שאיבות שומן, מתיחת ירכיים, ניתוחי MOHS, הגדלת והרמת חזה, הקטנת חזה, גניקומסטיה, טיפולי בוטוקס, הזרקת שומן, עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל, טיפולים להזעת יתר, ופיסול פנים ואף בשיטות מתקדמות.

 

 

 

/ Uncategorized

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.