העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס

העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס

העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס

העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס קמה מהשטח. נתן ושולמית בורשטיין, הוריה של ציפי הסובלת מאטופיק דרמטיטיס ברמה חמורה, הקימו אותה. משפחת בורשטיין חוותה על בשרה את הצורך העז בידע, בהדרכה טיפולית מקיפה, ובראיה מקיפה וכוללת של כל צרכי המתמודדים האטופיים. מתוך ראיה זו, קמה העמותה.

 

פעילויות העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור)

העמותה פועלת להעלאת המודעות לטיפול נכון באטופיק דרמטיטיס בקרב המתמודדים עצמם וגם עם גורמים רפואיים.

שולמית בורשטיין, המייסדת והמנהלת המקצועית, חברה בפורומים בינלאומיים העוסקים בנושא אקזמה והטיפול בה, וכן חברה במועצה המייעצת של חברת פייזר העולמית.

העמותה מנגישה לחבריה ידע, הדרכה לטיפול נכון, וליווי לאורך הדרך.

 

יעוץ ומידע של העמותה

העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס מרכזת את הידע העדכני ביותר על טיפול באטופיק דרמטיטיס. הידע נצבר מרופאים בכירים המטפלים במרכזים הטובים ביותר לרפואת עור, בארץ ובעולם כולו, ומעדכון שוטף בעולם המחקר המתפתח אודות אטופיק דרמטיטיס.

ידע זה זמין לחברי העמותה דרך אתר העמותה, גיליונות הניוזלטר החודשיים, ואף בשיחות טלפוניות.

מדהים לראות את השיפור המדהים שקורה כאשר נחשפים לידע מקיף יותר על הטיפול הנכון במחלת העור.

 

כנסים וימי עיון בנושא אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור)

כדי להגביר את השיח אודות אטופיק דרמטיטיס, וכדי להנגיש לחולים את הידע העדכני ביותר, מקיימת העמותה ימי עיון תקופתיים אודות מחלת העור. בכנסים משתתפים רופאים בכירים, והמשתתפים נהנים מעדכונים יעילים אודות טיפול באטופיק דרמטיטיס, ומערב של מפגש עם אנשים נוספים המתמודדים עם אותה סיטואציה בדיוק.

 

אטופיק דרמטיטיס פורום

אנשים שמתמודדים עם אטופיק דרמטיטיס, נעזרים הרבה מחכמת ההמונים. טיפים שלרופא העור אין זמן לספר לכם עליהם, מידע על מוצרים יעילים יותר, או זולים יותר, או פשוט כיפיים ונוחים לשימוש, כל המידע הזה ועוד מידע רב נוסף זמין במפגש הוירטואלי  עם חברים לדרך, שחולקים בדיוק את אותה הסיטואציה.

העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס מנגישה לציבור שתי קבוצות ווטסאפ, אחת להורים לילדים אטופיים והשנייה לבוגרים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס. בקבוצות מתנהל שיח פעיל אודות ההתמודדות עם מחלת העור, מועברים טיפים בין המשתתפים וצוות העמותה עונה לשאלות. ניתן ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 08-9969970.

קישורים מביטוי:

טיפול באטופיק דרמטיטיס

כתובת: https://atopic-d.org/dermatitis-and-treatment/

העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס

כתובת: https://atopic-d.org/

 

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.