הבחירה שלי, הסרת שיער בשרון

הסרת שיער בשרון

הבחירה שלי, הסרת שיער בשרון

הנושא האסתטי מעסיק רבים מאתנו המחפשים פתרון קל נוח ולא כואב לנושא הסרת השיער המיותר, כדי להרגיש הרבה יותר בנוח עם גופנו.

בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה מאד של המשתמשים בטכנולוגיית הלייזר לצורך כך. המכשור המשוכלל צבר תאוצה רבה הן בשיטות הנעימות, בבטיחות השימוש והן ביעילותו.

מכשיר לייזר בטוח לשימוש

באופן טבעי קיים חשש אצל כל אדם המתכנן לבצע הסרת שיער בשרון, לאור ההשלכות העלולות לקרות . נזקים לעור, לגוף, כוויות וצריבות. המכשיר החדשני עבר אין ספור בדיקות ולכן הוא בטוח לשימוש ואינו גורם לתופעות לוואי.

הסיבה לכך היא המחקרים הרבים בתחום זה, הם אלה שהובילו לייצורו של המכשיר הייחודי שמבצע את המשימה כהלכה ללא כל חששות.

הסרת שיער – איך זה עובד

כשמחפשים הצלחה מלאה פונים להסרת שיער בשרון, כאן זוכים לטיפול נעים באפס כאבים באמצעות מכשיר משוכלל שהגיע לא מכבר לישראל.

המכשיר שולח זרועות עדינות וחמימות באופן מדורג לעור באופן רוחבי, במקביל הוא יוצר גם קירור כשהוא נוגע בעור. בשלב הבא של הטיפול, המכשור נע בתנועות סיבוביות על פני כל השטח וכך לא יוצר שטח נקודתי מגורה.

במהלך הטיפול אין תחושה של כאב, צריבה ולא קיימות תופעות לוואי כמו כוויות. היתרונות הללו מאפשרים ללקוחות לבצע בנוחות את טיפולי הלייזר גם במיקומים רגישים בגוף כמו הצוואר, הפנים, הגב והבטן שעד עתה היו חששות שייראו בהם השלכות של הטיפולים.

הטיפול האינטנסיבי להסרת שיער בשרון אורך הרבה פחות מזמן מאשר באמצעות המכשור מהדור הישן .לדוגמה, הסרת שיער בידיים אורך בין 20-10 דקות וברגליים 45-30 דקות בלבד. כך שתוך כשעה אפשר לצאת מהקליניקה .

למי מתאים טיפול בלייזר

ביכולתו של מכשיר זה לבצע הסרת שיער לבעלי גוון כהה או בהיר ללא כל הבדל לנוחות מרבית של כלל האוכלוסייה.

הטכניקה הייחודית להסרת שיער

התכנון של הסרת שיער בשרון הוא חימום של שורש השערה הנהרסת בשל החימום המסיבי של אורך הגל ישירות על הפיגמנט . כשהשערה מאבדת את היכולת לצמוח שוב, כמות השיער על העור תהיה דלילה או לא תהיה כלל.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.