בודי טייט – המסת שומן בטכנולוגיה מתקדמת

diet

בודי טייט – המסת שומן בטכנולוגיה מתקדמת

עם בוא הקיץ אנחנו שוב מרגישות צורך להתקלף, דבר הגורר בעקבותיו חשיפה של חלקי גוף, שהיו פעם מקור גאוותנו, אך כיום הם מהווים אתגר יומיומי להסתרה או למרוץ, תרתי משמע, במאבק עם כוח הכבידה. אם גם את מרגישה תסכול במאמציך להקטין את ההיקף או למצק את הגזרה, חשוב שתדעי כי קיימות כיום טכנולוגיות חדישות, בלתי פולשניות שמעניקות לך הזדמנות להתהדר בגזרה חטובה וצעירה.  רוצה לדעת עוד? קראי את המאמר שלפניך

 

כמעט כולנו חולמות על פתרון פלא….שיום אחד ימציא המדע גלולת קסמים שתגרום לנו להוריד במשקל בלי כל מאמץ, בלי תהליך מנטאלי של התגברות על פיתויים או הזעת יתר בפעילות גופנית מאומצת. ובכן – החדשות הטובות הן שאכן ישנו פתרון קל למי שחרף מאמציה להסיר מצבורי שומן, לא מגיעה אל התוצאות המקוות. ומצבורי שומן עקשניים נותרים קבע באזורים המועדים: בירכיים, בזרועות, בבטן.

הפתרון הקל, אינו במקום דיאטה, אלא במקום פשרה על המופע הרופס של האזורים הללו. קוראים לזה "שאיבת שומן", אולם את הניתוח הפולשני מהעבר שחייב הרדמה מלאה והתאוששות ממושכת החליפה הטכנולוגיה העדכנית במכשיר לייזר הנקרא בודי-טייט שנועד להמיס את תאי השומן התקועים שאינם יורדים עם הדיאטות ועם הפעילות הספורטיבית ובכך לסייע לגוף להיפתר מהם בעצמו.

גלי רדיו בשירות המסת שומן

מכשיר הבודי-טייט הינו מכשיר מהפכני להמסת שומן. הוא הביא עמו מהפכה של ממש בענף שאיבות השומן. הוא מאפשר לכל מי שחפצה להיפרד ממצבורי שומן עקשניים לעשות זאת מבלי לסבול מהליך פולשני, כואב ומסוכן. במקום הרדמה מלאה ומסוכנת, ניתן כיום בהרדמה מקומית בלבד להמיס את רקמות השומן בדרך לקבלת גזרה חטובה וחלקה.

 

כיצד זה קורה בפועל?

שלב א – בחירת הרופא המטפל. ערכי סקר שוק, בקשי המלצות, חפשי מידע באינטרנט אודות הרופא שעמו תעברי את התהליך. חשוב שזה יהיה רופא אמין, מקצועי ועם רקורד של עשייה.

שלב ב – פגישת ייעוץ – לאחר בחירת הרופא המטפל קבעי פגישה לקבלת ייעוץ רפואי-מקצועי שהוא פלסטיקאי בהכשרתו. בפגישת הייעוץ תקבלי מידע אודות התהליך הצפוי לך וגם המלצה האם להתמקד באזור אחד או לאפשר פעולה משולבת במספר אזורים.

שלב ג – הטיפול עצמו – ההליך הניתוחי מתחיל בהרדמה מקומית ובעקבותיה מוחדרת צינורית אל האזורים בהם מרוכזים תאי שומן מרובים. באמצעות הצינורית המפיצה גלי רדיו חמים (RF) מחממים את תאי השומן ומסייעים בפירוקם. לצינורית תפקיד נוסף והוא איסוף תאי השומן המומסים והמתים ופינויים מהגוף. יתרונו הגדול בכך שהוא גם תורם למיצוק העור והחלקתו באזור המטופל. הטיפול נמשך כשעה-שעתיים.

שלב ד – אחרי הטיפול – הטיפול אינו מותיר בעקבותיו צלקות ולא כרוך בהחלמה ממושכת. אחרי הטיפול תתבצעה חבישה של האזור המטופל בתחבושת אלסטית לצורך מיקסום התוצאה מהטיפול: מראה מהודק וחלק.

שלב ה – תוצאות הטיפול – כבר בסוף הטיפול תוכלי לחוש בהבדל. העור יהיה חלק כאילו עבר גיהוץ והמראה של האזור המטופל יהיה חטוב להפליא. כשבועיים לאחר הטיפול כבר תוכלי להתחיל להרגיש את התוצאה הסופית של הטיפול: עוד מתוח, חלק והדוק מראה שילך וישתפר במהלך החודשים הבאים.

 

 

 

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply