הכל אודות מילוי שקעים מתחת לעיניים

Cosmetics

הכל אודות מילוי שקעים מתחת לעיניים

גברים ונשים רבים סובלים משקעים תחת העיניים. במאמר הבא נפרט כל מה שרציתם לדעת אודות פעולת מילוי שקעים מתחת לעיניים.

מה הם השקעים מתחת לעיניים

השקעים מתחת לעיניים הינם שקעים אשר נוצרים בטבעיות, משום מחסור בשעות שינה או מטעמי גיל, מצב בריאותי ואורח חיים תזונתי. שקעים אלו יוצרים מראה פנים עייף ושמוט. ניתן להעלים שקעים אלו בקלות, באמצעות ביצוע טיפול רפואה קוסמטית הכולל מילוי שקעים תחת העיניים. טיפול זה מבוצע באמצעות הזרקת חומר מיוחד, המכונה חומצה היאלורונית, והתוצאה משנה מיידית את מראה פני המטופל. ניתן להשתמש בחומצה היאלורונית גם לעיצוב הפנים והגוף, ולא רק כאמצעי להעלמת שקעים מתחת לעיניים.

מספר דגשים אודות הטיפול

  • מה הוא החומר בו נעשה שימוש: ניתן לבצע טיפול זה הן באמצעות שימוש בחומצה הילארונית והן באמצעות הזרקת בוטוקס. שתי דרכים אלו הינן יעילות, אך בשנים האחרונות מטופלים ומטפלים רבים מעדיפים את השימוש בזריקות חומר הילארוני.
  • היכן מבוצע הטיפול: תהליך זה יכול להתבצע רק במרפאת רפואה קוסמטית אשר עובדיה מוסמכים לביצוע טיפול זה. במידת הצורך, בקשו לראות את תעודותיו המקצועיות של הרופא המטפל בכם, ואת רישיונו לעריכת טיפול קוסמטי זה.
  • מה היא עלות הטיפול: עלות הטיפול משתנה ממרפאה למרפאה ומרופא לרופאה. המחיר מושפע מכמות החומר המוזרקת, החומר עצמו וותק הרופא. רופאה וותיק ומקצועית תדרוש, ובצדק, סכום כסף גדול יותר תמורת הטיפול המקצועי שהיא מציעה. לרוב עלותה של זריקה אחת של החומר הינה כ-4,000 ש"ח.
  • מה הוא תוקף הטיפול: לרוב, מחזיק למשך תקופה של כשנה, ולאחר מכן החומר מתמוסס אל תוך העור. טיפולים נוספים יהיו פשוטים יותר, משום שהקרקע כבר מוכנה לצורך זה.
  • מה הם המקרים בהם לא צריך למהר למלא שקעים: קיימים מקרים מסוימים בהם מוטב לחכות מעט בטרם ביצוע פעולה רפואה קוסמטית של מילוי שקעים מתחת לעיניים. מקרים אלו כוללים אנשים אשר זה עתה עברו השתלת שיניים, ואנשים אשר נמצאים בתהליכי הורדה במשקל. שני תהליכים אלו משפיעים על מראה הפנים, ומוטב להשלימם בטרם טיפול בשקעים תחת העיניים.
  • האם הטיפול יעיל ובטיחותי: טיפול רפואה קוסמטית הכולל מילוי שקעים מתחת לעיניים הינו טיפול יעיל מאוד למטרה זו. התוצאה ניכרת כבר בתום הזריקה הראשונה. באין הגבלות בריאותיות שונות המונעות את ביצוע הטיפול, זהו טיפול מהיר ובטיחותי מאוד.
  • עשו טיפול בשקעים תחת העיניים רק אצל איש מקצוע: אין אנו ממליצים להפקיד את בריאות ומראה הפנים שלכם בידיים שאינן מיומנות. שוחחו עם הרופא המטפל בטרם הטיפול, שאלו אותו שאלות שמדאיגות אתכם, וודאו כי הטיפול מתאים לכם מבחינה בריאותית ובקשו לראות את תיק העבודות שלו. במידה והרופא או הרופאה משיבים בחביבות ומספקים מענה מלא לכל שאלותיכם, תוכלו לבטוח בידע המקצועי ורצונם הכן לעזור לכם.

בצעו טיפול רק במרפאה המוסמכת לביצוע פעולה רפואית זו

אנו מקווים כי מאמר זה תרם להבנתכם בנוגע לפעולת הרפואה הקוסמטית הכוללת טיפול ומילוי שקעים תחת העיניים. זכרו כי טיפול זה מחויב להתבצע רק במרפאה הייעודית לו, בידי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים. טיפול זה הינו יעיל ותקף לשנה, ועלותו משתנה ממרפאה למרפאה. בזמן התהליך מוזרקת חומצה היאלורונית או בוטוקס אל פני המטופל, ובאמצעותם הפנים מעוצבות מחדש ועל פי דרישות המטופל. באין הגבלות בריאותיות שונות, זהו טיפול בטיחותי מאוד.

 

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.