האם צמחים רפואיים עוזרים להעלמת קמטים

האם צמחים רפואיים עוזרים להעלמת קמטים

האם צמחים רפואיים עוזרים להעלמת קמטים

כחלק מהליך ההזדקנות של העור מופיעים על פנינו קמטים שונים. העור הופך ליבש והקמטים מתחילים להופיע. ככל שמתבגרים אותם מרכיבים כמו קולגן או אלסטין אשר שומרים על עור פנים מתוח נחלשים והתוצאה היא קמטים בפנים וגם בידיים. העור הופך לרפוי ומדולדל ומתחיל לאבד רקמות של שומן.

האם אפשר לנסות ולמנוע קמטים

האם אפשר לנסות ולמנוע קמטים? אין ספק כי מדובר באחת השאלות החשובות ביותר אשר רבים שואלים את עצמם. אם פעם היה מקובל להשלים עם הגיל והקמטים, הרי כיום רבים מוצאים את עצמם משקיעים זמן רב במלחמה נגד הקמטים אותה מלחמה אשר תשאיר אותם צעירים. אותם שינויים המתרחשים בעור בעת תהליך ההזדקנות נובעים מחשיפה לשמש אשר מגבירה את הופעתם של הקמטים.

כיום מלבד קרם הגנה ניתן להילחם באותם קמטים באמצעות צמחים רפואיים. הבשורה המשמחת היא כי ניתן למנוע היו קמטים באמצעות שימוש בצמחים שונים. הטיפול באמצעות צמחי מרפא נחשב לטיפול עתיק ואותם צמחים מהווים את הבסיס לתרופות רבות ברפואה הרגילה.

אילו צמחים רפואיים מסייעים בהעלמה של קמטים

בשנים האחרונות רבים מגלים את קסמה של הרפואה הסינית על פני הרפואה הרגילה. נכון, ניתן לראות רבים עומדים בתור להזרקה של חומרים לפנים על מנת למנוע קמטים, אך לצד אותם אנשים יש מי שמעדיף את הדרך האחרת- טיפול באמצעות צמחים רפואיים. הרפואה הסינית נחשבת ליעילה למדי בכל הקשור לטיפול בגוף ובנפש.

צמחים רפואיים המסייעים בהעלמת קמטים

אותה רפואה סינית מציעה מגוון רחב של צמחים רפואיים אשר מסייעים במלחמה נגד הקמטים.

  • כורכום
  • אמנם כולנו מכירים את צמח הכורכום כצמח אשר משמש למטרת תבלון, אך ברפואה הסינית מדובר בצמח המשמש למטרות טיפול. אותו צמח אשר היה ידוע באזור הודו וביבשת אסיה נחשב פופולרי בקרב רבים הנלחמים כנגד קמטים. לפי מחקרים שנעשו צמח הכורכום יעיל לפתרון בבעיות עיכול ועודף רעלים מה שמביא להליך הזדקנות.
  • גדילן מצוי
  • אותו צמח מתאים לפתרון בעיות בכבד והפרשה מוגברת של רעלים. אותם רעלים גורמים להליך הזדקנות מהיר יותר מה שמביא להופעת קמטים.

 

  • סירפד
  • צמח מסוג זה מסייע להורדה של לחץ הדם וכן כולל כמות גדולה של ויטמינים ומינרלים. כמו כן, הצמח מסייע לניקוי רעלים מה שמעכב את הליך ההזדקנות.

 

  • אכיניציאיה
  • מדובר בצמח המסייע להתפתחות המערכת החיסונית מה שמשפיע על הגוף ומכאן יש השפעה גם על העור.

 

 

פנייה למומחים בתחום

חשוב לומר כי במידה ואתם מעוניינים לעשות שימוש באחד מהצמחים חשוב לפנות למומחים בתחום אשר ירכיבו לכם את התרכובת הנכונה עבורכם. כיום ישנם צמחים רפואיים רבים ,אך לא כל הצמחים מתאימים לכולם.

שימוש בצמחים ללא סיוע של מומחה לא ממש יביא לכם תועלת. מכאן חשוב מאד להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת שלא תמצאו את עצמכם מאוכזבים. מומחה בתחום יחקור אתכם וידריך אתכם לגבי שימוש בצמח המתאים לכם.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply