בחירת שמלת כלה עבור טראש דה דרס

wedding-698333_640

בחירת שמלת כלה עבור טראש דה דרס

נכון להיום כל זוג שמתחתן יודע מהם צילומי 'טראש דה דרס' בהם הכלה והחתן הורסים את השמלה של הכלה. אפשרות נוספת ופופולארית יותר בקרב זוגות צעירים טרם חתונתם היא בחירה במגמה החדשה של ה'טראש דה דרס'. כאן הזוג בוחר שמלת כלה וחליפה שמתאימים ספציפית לצילום המיוחד בלוקיישן שנבחר מראש, אך ללא נגרם נזק לשמלת הכלה. שכן, כיום רוב הכלות מעדיפות לשלוח את שמלת הכלה שלהן לניקוי יבש לאחר הצילומים ולשמור על פריט זה כזיכרון מיוחד מימי טרם החתונה.

טרנד הטראש – מה זה אומר?

טראש דה דרס בתרגום פשוט משמע 'להרוס את השמלה'. כאן מדובר על אחד הטרנדים החדשים ביותר בעולם צילומי האופנה וזה שמצליח לקרוץ לכל זוג שמעוניין להנציח את צילומי טרום החתונה שלו בצורה מיוחדת. בצילומי הטראש דה דרס הזוג נפגש עם צלם חתונות מקצועי ובעל ניסיון בז'אנר זה של צילום. המפגש מתרחש בדרך כלל יום לפני החתונה או יום לאחר החתונה ובמפגש מוציאים לפועל את אותה פנטזיה של החתן והכלה. אם החתן תמיד חלם להתחתן על צוק כאשר הנוף המדהים נפרש מאחוריו נוסעים ומצטלמים באזור המתאים. אם הכלה תמיד חלמה לקרוע את הבגדים מעל החתן כשהם בחוף ים קסום, הצילום יהיה בחוף הים והצילומים יצליחו להמחיש את העלילה. אלו הם רק חלק מזערי מהרעיונות לצילומי הטראש, בנוסף ניתן לבחור בצילומים חושניים של הזוג במגרשי מכוניות, מוסכים, שמורות טבע, הספארי ומקומות לא שגרתיים נוספים.

טראש דה דרס – מחדשים ומתחדשים

בשנים האחרונות יש שינוי מגמה בכל הקשור אל שמלות כלה עבור צילומי 'טראש דה דרס' כאשר השינוי בא לידי ביטוי בכך שהכלות לעתיד אינן בוחלות בבחירת שמלה איכותית ומרשימה להגשמת פנטזיית הצילום. כלות רבות מחליטות לפנות אל מעצבים מוכרים בבקשה לתפור עבורן שמלת הוט קוטור שמיועדת לחוויית והגשמת פנטזיית הצילומים של טראש דה דרס. הסיבה לכך היא שהצילומים יכולים להיות מושלמים רק כאשר הכלה נראית במיטבה והשמלה מככבת כידידתה הטובה ביותר של הכלה.

שמלת כלה – איך פותרים את הסוגיה?

הסוגיה האמיתית של צילומי 'טראש דה דרס' היא האם להרוס את שמלת הכלה היקרה או האם להימנע מכך. כאן לא נוכל לספק לכם תשובה, אך אם תחליטו להרוס את השמלה בעת הצילומים ההמלצה היא לקנות שמלה שמתאימה במיוחד לצילומים, כמו למשל שמלת מעצבים מהעונה שעברה אותה בית האופנה מוכר במחירים משתלמים ביותר. אך אם אינכן מתכוונות להרוס את השמלה, ההמלצה היא "ללכת עד הסוף" ולבחור את אותה השמלה עליה תמיד חלמתן. בהצלחה.

 

 

 

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply