בוטוקס לפנים – איך זה הפך לאחד הטיפולים הפופולאריים בעולם

14715012_s

בוטוקס לפנים – איך זה הפך לאחד הטיפולים הפופולאריים בעולם

בוטוקס לפנים הפך לאחד מטיפולי האסתטיקה הרפואית הפופולאריים ביותר בעולם וזאת משום התוצאות המרשימות שלו והעובדה שמדובר על טיפול מהיר ללא כל מעורבות כירורגית. במאמר זה נגולל בפני הקוראים אודות נפלאותיו של הטוקסין בוטולינום, קרי, הבוטוקס.

הבוטוקס הוא הכוכב העולה של השנים האחרונות בכל מה שקשור לטיפולים אסתטיים ללא ניתוח, אח מתחומי ההתמחויות של ד"ר דייויד צבר.

ההיסטוריה של הבוטוקס

הרעלן טוקסין בוטולינום הומצא בשנות ה- 70 למטרת טיפול בעין עצלה. נכון לשנת 2015 הוא ידוע כאחד החומרים המוצלחים והבטוחים ביותר לטיפולי פנים. השימוש העיקרי בחומר זה נעשה על מנת למלא ולהעלים קמטים בפנים. בנוסף, נעשה שימוש בבוטוקס על מנת לפסל חלקים שונים בפנים, אם הכוונה היא אל פעולת הרמת הגבות ואם מדובר על שימוש בו כחומר מילוי ליצירת קו לסת גבוה. חשוב לקחת בחשבון שלמרות שמדובר על טיפול קצר שמניב תוצאות נפלאות בפרק זמן מיידי עדיין מדובר על רעלן ולכן חשוב לבחור במומחה בעל ניסיון ומוניטין בתחום על מנת שיספק לכם את אותה תוצאה בה אתם מעוניינים ויבטיח לכם את מידת הזהירות הרצויה לסוג זה של טיפולים.

קצת על טיפולי בוטוקס לפנים

הבוטוקס הוא חומר שמשתק את השרירים. מסיבה זו הרפואה האסתטית מגדירה אותו כמכרה זהב. טיפולי בוטוקס לפנים נעשים על ידי הזרקה נקודתית של כמות קטנה של החומר לאותו אזור בו מעוניינים להעלים את הקמטים או "לפסל". חשוב לדעת שאין צורך בהרדמה מקומית או אשפוז למטרת טיפול זה והוא נחשב לבטוח כל עוד מתבצע על ידי רופא מומחה. החומר נקלט בעור הפנים במיידי ותופעות הלוואי הן לעיתים מינוריות ומופיעות רק בשעות הראשונות שלאחר הזרקת החומר. תמיד יש לוודא שאותו רופא מומחה שבחרתם לביצוע טיפולי בוטוקס לפנים משתמש בחומרים שאושרו על ידי משרד הבריאות של מדינת ישראל.

נשאר בדיוק לתקופה המתאימה

אנשים רבים מהססים להחדרת חומרים קבועים לגופם. מניסיון עבר אין לדעת מה ההשפעות של חומר שנשאר בגופו של האדם זה שנים. הפופולאריות של טיפולי בוטוקס לפנים נובעת מהעובדה שההשפעה של חומר זה מסתיימת תוך פרק זמן קצר של כשלושה חודשים וכך החיסרון של הבוטוקס הוא למעשה גם היתרון שלו. אמנם מי שמעוניין לשמר את התוצאות צריך להגיע אל הזרקה חוזרת מדי מספר חודשים אך התוצאה נפלאה, הטיפול אינו מסוכן ואורך בין עשר דקות לרבע שעה והתוצאה נפלאות.

נכון להיום טיפולי בוטוקס לפנים הם טיפולים פופולריים ביותר ולא בכדי, התוצאות נהדרות והטיפול מהיר וקל. כל שצריך לזכור הוא לבחור במומחה לביצוע העבודה וזאת על מנת ליהנות מהתוצאות המושלמות. בהצלחה!

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply