כל מה שלא ידעת על איפור

מריחה של אייליינר, תוספת של מסקרה, קצת סומק על הפנים, מייקאפ למראה חלק של העור, תוספת של צללית וגם מעט אודם על השפתיים הם כולם משפרים את המראה החיצוני של האישה. פנים בתוספת של אייליינר ומעט אודם יכולות להראות אחרת לגמרי מפנים לא מאופרות. אולם, הפנים יכולות להיות מאופרות בצורה מחמיאה ויפה, אך גם בצורה אגרסיבית ולא מתאימה. על מנת ליצור מראה עדין ויפה של הפנים חשוב מאוד לדעת כיצד להתאפר בצורה עדינה ומחמיאה, וכמובן גם בהתאם לאירוע. רוצה לדעת איך להתאפר בטוב טעם? המשיכי לקרוא.

טיפים לשדרוג של המראה

אספנו בעבורך מספר טיפים לשדרוג של האיפור אליו את רגילה:

  • מומלץ לנקות היטב את הפנים באמצעות סבון המתאים לעור פנייך לפני האיפור. מריחה של מייקאפ או סומק על עור נקי יוצרת מראה אחיד ומושלם.
  • על מנת ליצור מראה אחיד בעת מריחה של מייקאפ על פנייך, חשוב לשים לב לכל האזורים, ולא לפספס. מומלץ למרוח מייקאפ גם על האף, הנחיריים והצוואר.
  • על מנת לפזר סומק בצורה עדינה ונעימה בעת המריחה עלייך פשוט לחייך.
  • לכל הממהרות, ניתן ליצור מראה מאופר ואלגנטי גם ב- 5 דקות של עבודה. מריחה של מסקרה, אודם וסומק יוצרים מראה מיוחד ומשודרג, ומריחתם על הפנים לא לוקחת יותר מכמה דקות של עבודה.
  • לבסוף, מומלץ מאוד תמיד להסתובב עם מגבון להסרת איפור ומעט מקלות אוזניים בתיק. כך, במקרה בו האייליינר, העיפרון או האודם נמרחים מעט על הפנים, תוכלי לשלוף את המגבון ולסדר את המראה במהירות.

כיצד להסיר את האיפור בצורה נכונה?

אז אחרי שלמדת כיצר בכמה צעדים פשוטים איך את יכולה לשדרג את המראה, כעת נלמד אותך כיצד מומלץ להסיר את האיפור בצורה נכונה. תחילה עלייך לעבור על הפנים באופן כללי באמצעות מגבון לך או נייר. לאחר שסיימת עם הניגוב הכולל התיזי מעט מים על פנייך, ועסי את העור בעדינות. לאחר הרחיצה מומלץ לנגב את הפנים בצורה עדינה, ולדאוג שלא נכנסים לך לעיניים שאריות של צללית או מסקרה. כעת על מנת לטפל בגושי מסקרה עקשנים, השתמשי בחומרים המתאימים לכך.