איפור כלות המתאים לעונת הקיץ

איפור כלות המתאים לעונת הקיץ

אם את מתחתנת בקיץ הקרוב, חשוב שתדעי כי עלייך להתאים את האיפור אל מזג האוויר ביום החתונה. איפור כלות שלא מבוצע בצורה מקצועית ותוך מחשבה על מזג האוויר הלוהט, עלול להיות טעות איומה. לא פעם רואים עבודת איפור מדהימה לכלות שלאחר כמה שעות כבר לא מחזיקה מעמד ומעניקה לכלה מראה שונה לחלוטין מזה שיצאה עמו מסלון הכלות. לכן, בכדי להיות בטוחים שהאיפור יחזיק מעמד בצורה טובה והכלה תוכל לרקוד וליהנות בחתונה ללא כל חשש, יש להשתמש בחומרים ייעודיים ובאיפור מקצועי במיוחד. בנוסף, חשוב לבחור במאפרת מנוסה אשר מכירה היטב את התחום ויכולה להעניק לכלה שלווה וביטחון.

שימוש באיפור עמיד במים

אחד הכללים הבסיסיים של איפור מקצועי, בייחוד בעונת הקיץ החמה, הוא שימוש באיפור עמיד במים. איפור כלות הנעשה עם איפור עמיד בפני מים יכול לעמוד בפני זיעה, שמש חמה ובתנאי מזג אוויר קיצוניים. לכן, בעונה החמה, חשוב להקפיד על שימוש באיפור מסוג זה. לפני שאת סוגרת עסקה עם המאפרת ליום החתונה, וודאי כי היא משתמשת במוצרי איפור עמידים במים לכלות כך שתוכלי להיות בטוחה שהאיפור יחזיק מעמד כמה שיותר זמן.

שימוש בספריי מקבע

אחת ממוצרי האיפור שהפכו לחובה בכל תיק של מאפרת מקצועית הוא ספריי מקבע. מדובר בספריי שקוף ונטול ריח אותו מרססים על הפנים לאחר האיפור והוא מסייע בקיבוע האיפור לאורך זמן. איפור כלות בעונת הקיץ חייב להיות מקובע בעזרת ספריי זה. הספריי יחזיק את האיפור במקומו עד סוף החתונה וימנע נזילות, מריחות ונזקים שונים לעבודת האיפור. לכן, לפני שאת בוחרת מאפרת וודאי שהיא משתמשת באותו ספריי איפור לכלות מקבע מחברה איכותית שיחזיק מעמד שעות רבות.

קחי איתך תיק איפור לאולם

לפעמים, גם אם משתמשים באיפור האיכותי ביותר, הוא לא מצליח להחזיק מעמד בחום גבוה מידי. לכן, מומלץ לכל כלה לקחת איתה לאולם תיק איפור הכולל מוצרים בסיסיים איתם היא יכולה לתחזק את האיפור בזמן החתונה. מוצרים כמו מגבונים להסרת איפור, מסקרה, אייליינר, סומק, פודרה, פלטת צלליות קטנה וכדומה. כל אלו יכולים לסייע לכלה לשמור על מראה מרשים לאורך כל החתונה, גם אם היא נערכת על שפת הים תחת שמש לוהטת ורמת לחות גבוהה במיוחד.

לסיכום, איפור לכלה בעונת הקיץ הוא נושא רגיש ולכן חשוב לפנות אך ורק למאפרות מקצועיות בתחום שיעניקו לך מראה זוהר לאורך זמן.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply