איפור כלות עד הבית

איפור כלות עד הבית

איפור כלות עד הבית

אם את בוחרת להתארגן לחתונה בבתי ולא בסלון כלות, מאפרת מקצועית המעניקה שירותי איפור כלות עד הבית תאפשר לך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מאפרות מקצועיות אשר לא מעניקות שירות רק בסטודיו שלהן אלא מוכנות לצאת ולהגיע עד בית הכלה בכדי לאפר אותה שם בנוחות וברוגע, בסביבה הבטוחה שלה. איפור מסוג זה מעניק לכלה נוחות רבה ומאפשר לה להתארגן לחתונה בצורה הרבה יותר טובה, מבלי להתרוצץ בין מעצב השיער, למאפרת, לתופרת ולעוד אנשי מקצוע נוספים ביום הגדול והחשוב בחיים שלה, יום החתונה.

אל תוותרי על איפור ניסיון

גם אם את בוחרת בשירות של איפור כלות עד הבית אל תוותרי על איפור ניסיון, ולא בסטודיו – אלא בבית. חשוב מאוד לבצע את איפור הניסיון במקום בו יבוצע האיפור בפועל ביום החתונה. כך יהיה ניתן לבחון את התאורה בחדרים השונים ולמצוא את המקום הטוב ביותר לבצע בו את האיפור, לדעת כיצד להכין את החדר לקראת האיפור בצורה טובה כך שיהיה נוח גם למאפרת וגם לכלה וכמובן, כך הכלה תוכל לבחון את המקצועיות של המאפרת מחוץ לסביבה הבטוחה של הסטודיו שלה. אל תחכי ליום החתונה בכדי לגלות בעיות ופגמים אשר יעכבו אותך ויגרמו לעליה משמעותית במפלס הלחץ, שגבוה גם ככה ביום הזה.

הכיני את השטח לקראת המאפרת

אם בחרת להזמין איפור כלות עד הבית כדאי מאוד שתקבלי מהמאפרת רשימה של דברים שהיא צריכה שיהיו בבית, ובקרבת מקום, בכדי שתוכל לבצע את עבודות האיפור בצורה הטובה ביותר (שולחן עבודה, כסא נוח עבור הכלה וכדומה). חשוב מאוד להכין את הבית לקראת בואה של המאפרת מבעוד מועד בכדי שהיא תוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ובכדי שלא יוצרו עיכובים שונים ביום החתונה אשר ישפיעו על לוחות הזמנים ועל העמידה בהם.

בנוסף, כדאי לתאם בינה לבין מעצב השיער, להחליט מי מגיע ראשון, וכיצד הם יוכלו לבצע את העבודה בשיתוף פעולה בכדי להעניק לכלה את המראה המושלם בצורה הטובה ביותר.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.