אביזרי היגיינה – האם עצרת פעם וחשבת עליהם?

אביזרי היגיינה

אביזרי היגיינה – האם עצרת פעם וחשבת עליהם?

כולם משתמשים בשירותים. גם ראש הממשלה משתמש בשירותים וגם נשיא ארצות הברית הולך כל יום לשירותים. כאמור, כולנו משתמשים בשירותים. האם פעם אחת עצרתם והסתכלתם שוב על אותם אביזרי היגיינה שישנם בשירותים?  האם פעם אחת הגדשתם מחשבה על העצוב שהוקדש לעיצוב אותם אביזרי היגיינה? נכון שאדם בביתו יכול לבחור עיצובים מרהיבים לאביזרי ההיגיינה, אבל מי בעצם רואה אותם? רק האורחים הפרטיים שלו. אנחנו מדברים על עיצובים במוסדות ציבוריים.

אביזרי היגיינה במוסדות ציבוריים

אביזרי היגיינה במקומות ציבוריים יכולים להיות מאוד פשוטים וחסרי כל טעם עיצובי. גם כאלו יש. במקומות ציבוריים שלא השקיעו באביזרי ההיגיינה שלהם אנחנו נמצא מאוד אביזרים מנירוסטה ויותר ממתכת רגילה ופלסטיק. אם זה מתחיל במפרשת לאסלה בתוך מתקן פלסטיק, מראות לחדרי השירותים עם גב דיקט ומסגרת אלומיניום. גם בגזרת מתקני מגבות הנייר נמצא כאלו העשויים ממתכת או מכוסים בגליל פלסטיק שקוף. מתקני נייר טואלט בלי השקעה עיצובית הם מתקני נייר גדולים המכילים נייר טואלט אחד ענק שחוסך גם בעלויות תחזוקה ובצורך להחליף נייר טואלט כל הזמן. חלילה, אנחנו לא מזלזלים במוסדות שבחרו פחות להשקיע באביזרים הקשורים להיגיינה במוסדות שלהם, לפעמים זה באמת עניין של תקציב.

השקעה בעצוב גם בחדרי השירותים במוסדות ציבוריים והפרטיים

אבל מי שבכל זאת מבעל תקציב גדול יותר ורוצה שחדרי השירותים יהיו נעימים לחבריו העובדים בו ולקהל לקוחותיו יכול לפנות ולבחור אביזרים המיובאים מאיטליה ושנעשתה בהם מחשבה לגבי איך הם נראים, אפילו שהם נמצאים בחדר השירותים. באביזרים אלו תוכלו למצוא נברשת לאסלה תלויה שבדרך כלל עשויה מנירוסטה, מייבשי ידיים סילוניים בעיצובים של חברות היי טק, כסופים ושקטים במיוחד, מתקני החתלה לתינוק לאימהות לקוחות המגיעות עם התינוקות שלהם, מתקנים לנייר טואלט היכולים לאחסן שתיים או שלוש גלילי נייר טואלט, מתקנים מעוצבים לסבון ידיים, מתקנים למגבות נייר בשיטת אץ רץ שמאפשר להוציא מגבת נייר, אחת אחרי השנייה ועוד כיד הדמיון, כל אלו יכולים להוות לחדרי השירותים במוסד הציבורי או במשרדי חברות פרטיים, נופך אחר לחוויות השימוש בשירותים.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.